Aktualności

Pożegnanie Pana Stanisława Sypniewskiego

Email Drukuj PDF

Dyrekcja ZS nr 1 w Kalwarii Zebrzydowskiej przekazuje smutną informację o śmierci byłego nauczyciela i wicedyrektora naszej szkoły ś.p. Stanisława Sypniewskiego, osobę serdeczną, wielkoduszną, a zarazem bardzo skromną. Będziemy Go wspominać, jako człowieka prawego i zasłużonego dla szkoły, a także dla całej społeczności i miasta Kalwarii Zebrzydowskiej.
Niech odpoczywa w pokoju.

 

Gratulacje!

Email Drukuj PDF

Miło nam poinformować, że Tymon Błachut, uczeń klasy VIII a naszej szkoły, zakwalifikował się do etapu wojewódzkiego Informatycznego Konkursu Tematycznego „Od algorytmu do programu” dla uczniów szkół podstawowych województwa małopolskiego w roku szkolnym 2020/2021.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

 

Podziękowania dla Pani Bożeny Kołodziej

Email Drukuj PDF

Pani Bożena Kołodziej to świetna nauczycielka fizyki i matematyki, wychowawca wielu pokoleń młodzieży, opiekun finalistów i laureatów konkursów, dyrektor szkoły w latach 2012-2017. Należy do osób bardzo pracowitych i zaangażowanych, co zostało docenione w postaci nagród przyznanych przez  Kuratora Oświaty i Ministra Edukacji Narodowej. Pani Kołodziej zdecydowała o przejściu na zasłużony odpoczynek i od 1 lutego 2021 roku już nie pracuje w naszej szkole.
Została uroczyście pożegnana przez Dyrekcję Szkoły, przedstawicieli Grona Pedagogicznego i uczniów. W pamięci uczniów pozostaną lekcje z Nią, gdy cierpliwie i metodycznie tłumaczyła matematyczne zawiłości i odkrywała fizyczne prawa. Natomiast nauczyciele zapamiętają Panią Kołodziej jako Koleżankę, która potrafiła pomóc, wesprzeć w trudnych sytuacjach, nauczyć dystansu do świata, ale także dzielić się radościami i przeżywać radości innych. Wszyscy życzymy Pani Bożenie dobrego zdrowia, czasu na odpoczynek i realizacji marzeń.

 

Tik Top Nauczyciele

Email Drukuj PDF

Zespół Szkół nr 1 im. Mikołaja Zebrzydowskiego w Kalwarii Zebrzydowskiej uzyskał Certyfikat Uczestnictwa za udział w projekcie grantowym pn. TIK TOP NAUCZYCIELE realizowanym w roku szkolnym 2020/2021.
Pięciu nauczycieli z naszej szkoły z 4 grup przedmiotowych (edukacji informatycznej, wczesnoszkolnej, humanistycznej, matematyczno- przyrodniczej: p. Agata Glanowska, p. Dominika Knapek, p. Magdalena Turaj, p. Anna Frasik i p. Dorota Knapek uczestniczyło w projekcie grantowym „TIK TOP NAUCZYCIELE” realizowanym w ramach projektu edukacji cyfrowej „Lekcja: Enter” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej, rekomendowanego przez Ministerstwo Edukacji i Nauki.

Więcej…
 

Rekrutacja na rok szkolny 2021/22

Email Drukuj PDF

W związku z podjęciem Zarządzenia Nr 376/2021 Burmistrza Miasta Kalwarii Zebrzydowskiej z dnia 25 stycznia 2021 r. w sprawie określenia terminów przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego i postępowania uzupełniającego na rok szkolny 2021/2022, do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych oraz do klas pierwszych szkół podstawowych, prowadzonych przez Gminę Kalwaria Zebrzydowska na stronie internetowej Urzędu Miasta Kalwarii Zebrzydowskiej w dniu 26 stycznia 2021 r. opublikowano informację dotycząca w/w rekrutacji: http://www.kalwaria-zebrzydowska.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=11091:rekrutacja-w-roku-szkolnym-20212022&catid=3:ogloszenia&Itemid=150

Odpowiednie dokumenty znajdują się na stronie internetowej szkoły w sekcji DLA RODZICÓW - Dokumenty do pobrania.

 


Strona 4 z 9

ONLINE

Naszą witrynę przegląda teraz 4 gości 
logo.jpg

Dzisiaj jest: Środa
23 Czerwca 2021
Dzień Ojca
Imieniny obchodzą
Agrypina, Albin, Bazyli, Józef, Piotr,
Prosper, Wanda, Zenon, Zenona

Do końca roku zostało 192 dni.
Zodiak: Rak
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama