Home Przedszkole Aktualności
Przedszkole

Zajęcia z kukiełkami

Email Drukuj PDF

W związku z tygodniowym tematem zajęć "Z kulturą za pan brat", grupa przedszkolaków 0 B przygotowała drewniane kukiełki księżniczek, tancerek i królewien. Radości i zabawie nie było końca. Polecamy.

 

Majowe Święta

Email Drukuj PDF

Święto Narodowe Trzeciego Maja jest świętem państwowym, obchodzonym na pamiątkę uchwalenia Konstytucji 3 Maja w 1791 roku. Z tej okazji nasze przedszkolaki próbowały odgadnąć co to jest patriotyzm, odpowiadały na pytanie, jakie znaczeniu ma Polska w życiu naszych rodzin. Dowiedziały się, że symbolami narodowymi jest biało-czerwona flaga, herb z orłem w koronie i hymn „Mazurek Dąbrowskiego”.

Więcej…
 

Światowy Dzień Zespołu Downa

Email Drukuj PDF

21 marca obchodzony jest Światowy Dzień Zespołu Downa. W solidarności z naszymi przyjaciółmi z dodatkowym chromosomem przedszkolna grupa 0 "d" jako odział integracyjny włączyła się do akcji zorganizowanej przez EU for Trisomy 21. Dzieci zatańczyły "Taniec dla Trisomy 21". Wybraliśmy skoczną i wpadającą w ucho "Makarenę". Nasz taniec wypływał z ogromnej potrzeby wsparcia osób z niepełnosprawnością. Dlatego mamy nadzieję, że porusza nie tylko nogi i ręce, ale trafia do serc.
#EuForTrisomy21 #challenge #Downsyndrome

 

Bal karnawałowy 2021 r.

Email Drukuj PDF

Bal to dla przedszkolaków niezwykły czas, często wyczekiwany przez wiele tygodni.

W wtorek 26 stycznia w naszym przedszkolu już od rana było bardzo wesoło, a wszystko to za sprawą atmosfery związanej z Balem Karnawałowym. Sale wyglądały bajecznie i kolorowo, przystrojone serpentynami i balonami. Przepięknie przebrane dzieci z dumą prezentowały wymyślne stroje.

Więcej…
 

Siła serca - przedszkolaki dla WOŚP

Email Drukuj PDF

31 stycznia 2021 r. odbył się 29 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tym razem fundacja Jurka Owsiaka zbiera pieniądze na zakup sprzętu dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy. W akcję włączyły się tysiące osób. W tym nasze przedszkolaki. Dziękujemy serdecznie za każdą wpłaconą kwotę, jesteśmy wdzięczni każdemu przedszkolakowi i jego rodzinie, jesteśmy dumni z zebranej kwoty! Brawa dla dobroci Waszych serc!

Więcej…
 


Strona 1 z 5


Dzisiaj jest: Środa
23 Czerwca 2021
Dzień Ojca
Imieniny obchodzą
Agrypina, Albin, Bazyli, Józef, Piotr,
Prosper, Wanda, Zenon, Zenona

Do końca roku zostało 192 dni.
Zodiak: Rak