Home

Życzenia świąteczne

Email Drukuj PDF

Z okazji nadchodzących Świąt Wielkanocnych uczniowie naszej szkoły przesyłali w poniedziałek przez platformę Microsoft Teams karki świąteczne. Kartki wykonane zostały ręcznie lub komputerowo – przy użyciu nowoczesnych narzędzi. Ich wspólną cechą były piękne, płynące z serca życzenia. Oto niektóre z nich:

Dyrekcji, Nauczycielom, Pracownikom  oraz Uczniom naszej szkoły …

[…] zdrowych pogodnych Świąt Wielkiej Nocy, pełnych nadziei i wiary. W tym roku spędzonych w trochę węższym gronie. Radosnego wiosennego nastroju i udanej pogody.

[…] Niech ten czas będzie spędzony przy stole pełnym chleba.

[…] Życzymy, aby Święta Wielkanocne przyniosły radość oraz wzajemną życzliwość. By stały się źródłem wzmacniania ducha. Niech Zmartwychwstanie, które niesie odrodzenie napełni Was pokojem i wiarą, niech da siłę w pokonywaniu trudności i pozwoli z ufnością patrzeć w przyszłość.

[…]Wesołego Alleluja!

 


Dzisiaj jest: Środa
23 Czerwca 2021
Dzień Ojca
Imieniny obchodzą
Agrypina, Albin, Bazyli, Józef, Piotr,
Prosper, Wanda, Zenon, Zenona

Do końca roku zostało 192 dni.
Zodiak: Rak